Proč si vybrat právě VitalBox?

- získáte speciální váhovou porci podle vaší váhy, výšky, věku a pohybové aktivity
- jídla jsou velmi chutná, denně od našich zákazníků slýcháme kladné ohlasy
- o přípravu jídla se stará špičková profesionální kuchyně 
- jednotlivé porce jsou vydatné, dbáme na kvalitní čerstvé suroviny a správné složení stravy

Jak si mám objednat požadovaný program?

Stačí si vybrat některý z produktů z naší nabídky OBJEDNEJTE SI.

Jaký program si mám vybrat?

Záleží na Vašich cílech! Pokud chcete hubnout, vyberte si hubnoucí program Six Pack Diet nebo speciální program Sacharidových vln - Carb Tsunami. Pokud hubout nepotřebujete, chcete zdravě jíst, cítit se fit a mít spoustu energie, vyberte si udržovací program Keep Fit. Pokud chcete nabírat svalovou hmotu, je pro Vás určený program Muscle Gain.

Pokud si některá jídla dne zvládnete připravovat sami, můžete si objednat z programu Fit Support ta, která připravovat nestíháte. V tomto případě ovšem dostáváte standardizovanou porci.

V objednávce vyplňte Vaši výšku, váhu a věk. Zpravidla do pár hodin od objednávky se s Vámi spojíme, zjistíme o Vás další důležité informace a na základě nich Vám bude zvolena vhodná porce.

Je možné si program vyzkoušet na kratší dobu?

Ano, v objednávce vyberte zkušební týden s víkendem nebo bez něj (minimum je pět dní).

Mohu program přerušit?

Ano, ale musíte nám nahlásit přerušení alespoň 72 hodin předem na email info@vitalbox.cz. Za přerušené dny samozřejmě nic neplatíte, program bude normálně pokračovat, až se Vám to bude hodit. Obnovení prosím nahlaste opět nejpozději 72 hodin předem.


Je možné odebírat jídla i v sobotu a v neděli?

Samozřejmě! Pokud máte svůj cíl, kterého chcete dosáhnout, doporučujeme využívat naše krabičky i během víkendu. Čím víc do toho dáte, tím víc se Vám vrátí! Navíc krabičky na celý víkend dostanete v pátek odpoledne, můžete tedy vyrazit i mimo město a stále držet režim!

Mohu program ukončit?

Program ukončit můžete, ale peníze za nevyužité dny se Vám nevracejí. Pokud jste tedy z jakéhokoli důvodu nuceni Váš program ukončit, nejlepší volbou je převést jej na jinou osobu. Převedení je zdarma, pokud by daná osoba vyžadovala přepočítání porcí přesně na ni, připlatí si 500 Kč. 

 
 
 
 
 

Máte-li jakýkoli dotaz, zeptejte se nás!


---------
 
728 18 18 18   info@vitalbox.cz   Na Facebooku   Na Instagramu
 


© Copyright 2012 | Vitalbox | Design marekbouska.cz | Developed by NETsign studio