Příprava krabičkové diety

Jídla jsou připravována týmem zkušených kuchařů, bohaté zkušenosti s přípravou speciální stravy zaručují dodržování všech standardů kvality. Při vaření jsou využívány moderní technologie, chuť a kvalita je u nás na prvním místě! 

Jídla k Vám doručíme opravdu čerstvá díky tomu, že vaříme pouhý 1 den předem. Zkrátili jsme dobu mezi přípravou a konzumací na minimum. Při ohřívání jídel v mikrovlnné troubě Vám doporučujeme dohlédnout na správné nastavení programu tak, abyste jídlo udrželi v co nejlepší kvalitě.

 

 Balení jídel

Jídla balíme do plastových krabiček, které jsou neprodyšně uzavřené speciální potravinářskou fólií. Jednotlivá jídla jsou označena tak, aby bylo vždy jasné, o jaký chod se jedná (Snídaně, Svačina 1, Oběd, Svačina 2, Večeře). Krabičky obdržíte v tašce označené Vaším jménem. Šetřete životní prostředí a recyklujte krabičky ve sběrných nádobách označených jako “Plasty”.

Skladování a chlazení

Jídla vždy uchovávejte v lednici. Správné skladování je velmi důležité. Při přepravě i skladování jsou jídla udržována vždy v teplotě pod 8°C.

 
 
 
 
 

Máte-li jakýkoli dotaz, zeptejte se nás!


---------
 
728 18 18 18   info@vitalbox.cz   Na Facebooku   Na Instagramu
 


© Copyright 2012 | Vitalbox | Design marekbouska.cz | Developed by NETsign studio