Zkušenosti našich klientů

Patnáct kilo šlo dolů, sebevědomí nahoru! [Jolana]

Evu a Jakuba jsem kontaktovala, když jsem coby mamka dvou malých raubířů měla 72 kg a chtěla s tím něco dělat, sama jsem si ale rady nevěděla. A zpětně musím říct, že jsem si lepší průvodce pro shazování přebytečných kil vybrat nemohla! Začala jsem s nimi pravidelně cvičit a zároveň mi poradili s doplňkovými pohybovými aktivitami, které pálení tuků podporují. Co ovšem vidím jako nejpodstatnější, že mi perfektně nastavili stravovací režim, který jsem dodržovala a dodržuji. V některých týdnech mám nastvený klasický redukční jídelníček, v jiných využívám program Sacharidových vln, tato kombinace je dle mého názoru a mého těla opravdu velmi účinná, takže jenom doporučuji! :) Po třech měsících spolupráce jsem měla dole spoustu centimetrů na obvodech a 10 kg váhy, nyní (po půl roce) dokonce 15 kg a rozhodně nekončím! :) 

Svalová hmota a síla zůstala, ale konečně vypadám jako člověk! [Miloslav]

Rozhodl jsem se začít dodržovat sacharidové vlny, což je nejjednodušší způsob, jak nastartovat metabolismus a poměrně jednoduše a bez velké námahy vidět okamžité výsledky.“ 

Neberu to nijak zvlášť jako svůj úspěch. Je to prostě změna stravování, což je 80% všeho. Diky sacharidovým vlnám si udržíte v podstatě veškerou svalovou hmotu a pálíte čistě jen tuk. Jsem důkazem toho, že můj trenér ví, co dělá. Stačí držet správnou dietu a jíst to, co tělo potřebuje,“ pochvaluje si.

Celý článek zde: https://blog.kaloricketabulky.cz/2017/01/miloslav-svalova-hmota-a-sila-zustala-na-urovni-me-puvodni-vahy-ale-konecne-vypadam-jako-clovek/ 

Miloslav udělal pořádný kus práce!

 

Náš nejvěrnější klient se s námi stravuje nepřetržitě od ledna 2015! [David]

Za tu dobu udělal David pořádný kus práce a nám je ctí, že mu v této transformaci můžeme pomáhat!

Klobouk dolů, Davide! Je to v hlavě... :-)

Za rok chudší o 50 kg! [Michal]

Dnes už se mi ani nechce věřit, že jsem měl ještě minulý rok téměř 140 kg! Moje stravováví vypadalo asi tak, že jsem za celý den stihnul tři až čtyři espressa a maximálně oběď někde v kantýně. Vše jsem doháněl večer, kdy jsem se nacpal vším, co mi přišlo pod ruku... V květnu 2013 jsem si řekl, že už to takhle dál nejde! Jakub mi velmi pomohl s nastavením režimu, který jsem den za dnem dodržoval, pouze naprostým překopáním stravy (bez jakýchkoli pohybových aktivit) jsem se za půl roku dostal na metu 100 kg, poté jsme režim opět o něco upravili, jelikož jsem začal také cvičit a tuk šel stále dolů.

Když jsem se dostal těšně nad hranici 80 kg, vyhodnotili jsme, že redukce už bylo dost a budeme se soustředit naopak na nabírání svalové hmoty. Aktuálně (říjen 2014) mám kolem 85 kg, pod deset procent tělesného tuku a můžu všem prozdradit, že z osmdesáti procent je plnění Vašich cílů o stravě... a té rozumí Jakub a Eva perfektně! (Přepsáno ze slovenštiny)

Profesionálové na svém místě [Linda]

Velmi oceňuji Váš ochotný přístup i odbornost, je vidět, že oblasti výživy i fitness opravdu rozumíte a navíc vše děláte s velkým zapálením! Možná bude trochu matoucí, když napíšu, že po třech měsících mám stále stjenou váhu :) mé tělo se ale skvěle zformovalo a já jsem velmi spokojená, není to totiž o kilech, ale hlavně o obvodech, že? A ty spadly i z problémových partií o hodně dolu a já se cítím daleko lépe a plná energie! :) 

 

Hodnocení klienta, který se k nám po roce vrátil [Honza]

SMS z 29.3.2017: Jakube, dobry den, musim rict, ze jste se po chutove strance velmi zlepsili! Z posledni doby napriklad dnesni obed nebo nedavne lasagne byly znamenite. Jedine, o cem mam lehke pochybnosti, ze je mozne po takovych dobrotach hubnout:)) Doky, at se dari. Honza

 
 
 
 
 

Máte-li jakýkoli dotaz, zeptejte se nás!


---------
 
728 18 18 18   info@vitalbox.cz   Na Facebooku   Na Instagramu
 


© Copyright 2012 | Vitalbox | Design marekbouska.cz | Developed by NETsign studio